Rodzice listy piszą !

JUŻ JEST ! ! !

Integracja działań Rodziców i Przedszkola to ogromna korzyść dla dzieci, które mają z12601564Xmożliwość widzenia własnych Rodziców w znaczącej, odpowiedzialnej roli w przedszkolu, co pomaga konstruować pozytywny obraz własnej osoby Rodzicom, jak i dzieciom. Rodzice są tymi, którzy stwarzają poczucie ciągłości i oparcia dziecku zmieniającemu środowisko wychowawcze (dom – przedszkole). Bardzo ważną rzeczą jest pozyskiwanie i wykorzystywanie opinii Rodziców na temat pracy Przedszkola, zachęcanie do współdecydowania w sprawach placówki oraz aktywnego uczestnictwa w podejmowanych przez nią działaniach.

Dlatego wychodzimy do Państwa z propozycją uruchomienia w naszym Przedszkolu ,,skrzynki” pt. ,,Rodzice listy piszą”. Czekamy na śmiałe pomysły i propozycje.