Szanowni Państwo, Kochane Dzieci!

Nasze myśli coraz bardziej koncentrują się na rozpoczęciu nowego Roku Szkolnego 2020/2021 i powitanie naszych Milusińskich w progach Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1.

W związku z tym prosimy o częstsze odwiedzanie naszej przedszkolnej strony internetowej, ponieważ będą się tutaj sukcesywnie ukazywać ważne dla Państwa informacje dotyczące organizacji pierwszych dni roku szkolnego w naszym przedszkolu- niestety wciąż w sytuacji pandemii COVID-19, która wymusza szczególne funkcjonowanie przedszkola- w warunkach reżimu sanitarnego i wg podyktowanych tym stanem procedur postępowania- dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Będziemy z Państwem w stałym kontakcie internetowym i telefonicznym.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ!!!

Już wkrótce poinformujemy Państwa o SPOTKANIACH Z RODZICAMI dla poszczególnych grup!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.