Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w czasie wakacji wszystkie przedszkola, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Słupca, będą otwarte dla swoich dzieci. Dbając
o bezpieczeństwo najmłodszych, unikamy rotacji dzieci  między placówkami, dostosowując się jednocześnie do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia
i Ministra Edukacji Narodowej obowiązujących w czasie pandemii COVID – 19. Przypominamy, że  w tym okresie:

– przedszkola będą czynne od 6:30 do 16:00,

– w przedszkolach liczba miejsc w salach będzie nadal ograniczona.

Jednocześnie informujemy, że każde z przedszkoli będzie nieczynne przez okres dwóch tygodni w związku z wcześniej planowanymi remontami i pracami związanymi z poprawą warunków sanitarnych, ale także przygotowaniem placówki do nowego roku szkolnego.

Harmonogram zamknięcia przedszkoli:

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 –  od 01.07. – 17.07. 2020 ze względu na remont łazienki grup starszych

Przedszkole nr 2 „Miś” – od 17.08. do 31.08,

Przedszkole nr 4 „Jarzębinka” – od 17.08. do 31.08

W pozostałym okresie wakacyjnym placówki są do Państwa dyspozycji, w związku z tym prosimy o składanie  deklaracji uczęszczania dzieci w czasie wakacji do dnia 10 czerwca 2020 r. w kancelariach przedszkoli.

W razie wszelkich pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z dyrektorami poszczególnych placówek.

– Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Słupcy,

Tel.: 63 275 14 05, e mail: przedszkole1.slupca@op.pl ,

– Przedszkole nr 2 „Miś” w Słupcy,

Tel.: 63 275 19 15, e mail: p2slupca@p2slupca.pl ,

– Przedszkole nr 4 „Jarzębinka” w Słupcy,

Tel.: 63 275 27 19, e mail: przedszkole-jarzebinka@wp.pl .

Wniosek na dyżur wakacyjny do naszego przedszkola do pobrania tutaj.