Pilna informacja

SZANOWNI  PAŃSTWO!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 25 maja 2020r otwieramy przedszkole w godz. od 6.30  do 16.00.
Pragniemy nadmienić, że Przedszkole będzie funkcjonować w warunkach szczególnego reżimu sanitarnego określonymi w „Wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dnia 4 maja 2020r. oraz na podstawie „Wewnętrznych procedur bezpieczeństwa w trakcie pandemii Covid -19” obowiązujących w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Słupcy:

W związku z powyższym :

  1. Nauczyciele poszczególnych grup będą kontaktować się z rodzicami, którzy zadeklarowali chęć posłania dziecka do Przedszkola i przede wszystkim spełniają warunek dotyczący zatrudnienia obojga rodziców i nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu, zwłaszcza pracownicy systemu zdrowia, służb mundurowych, pracownicy handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid – 19”
  2. Rodzice spełniający powyższe kryteria są zobowiązani  do pobrania niezbędnych dokumentów z kancelarii przedszkola, w celu posłania dziecka do placówki. Dokumenty będą wydawane od 19 maja 2020r.,  a ostateczny termin ich złożony to 21 maja 2020 do godz. 11.00. Prosimy Państwa  o rozważne decyzje.

Wszelkich informacji dotyczących funkcjonowania przedszkola w reżimie sanitarnym  w trakcie pandemii Covid – 19 udziela dyrektora przedszkola pod numerem telefonu 632751405.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.