Rodzicu, dołącz do domowego przedszkola z SAV-usiem!

Ograniczone możliwości przebywania na świeżym powietrzu, zmniejszona ilość ruchu w ciągu dnia, wydłużający się siedzący tryb życia przed ekranami komputerów i tabletów, przyczyniają się do obniżenia odporności i braku magicznych endorfin tak bardzo potrzebnych nam w tym trudnym czasie.

W trosce o zdrowie naszych przedszkolaków, gorąco zachęcamy do skorzystania z wielu ciekawych inspiracji, które przy niskich nakładach pracy mogłyby choć na chwilę odciążyć Was w codziennych obowiązkach, a dzieci pobudzić do ruchu i dostarczyć im dużo radości.

Nasze przedszkole wspólnie z Fundacją Veolia Polska i Urzędem Miasta Słupca  już dziś rozpoczyna aktywny ruch przedszkolaka!

⭐Już od  środy 25 marca 2020 serdecznie zapraszamy na cykliczne zajęcia ruchowe on-line z bohaterem SAV-usiem, czyli wesołym, aktywnym liskiem.

Wszelkie informacje dostępne są pod linkiem: https://www.facebook.com/events/2579103015641437/

Znajdziecie tu także transmisję live, w czasie której SAV-uś poprowadzi aktywne zabawy, bez wychodzenia z domu i plan zabaw na najbliższe dni.

Nie może tam zabraknąć naszych przedszkolaków!

⭐Pobierajcie udostępniane materiały kreatywne dla dzieci i bądźcie w ruchu! Śledźcie nasz profil na Facebook’u i zaglądajcie na swoją skrzynkę mailową, bo to nie koniec niespodzianek.

Wspólnie możemy zdziałać cuda! Nie mamy czasu do stracenia, zaczynamy już dziś! 🙂

Powodzenia!

Dyrekcja i nauczyciele

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.