KOMUNIKAT

Drodzy Rodzice,

Zgodnie z ostatnią informacją Ministra Edukacji Narodowej – w związku z Rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 –

INFORMUJEMY, ŻE :

Przedszkole kontynuuje zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych do 24 maja 2020 roku. Jednocześnie przypominamy, że prowadzimy naukę i zabawę zdalną. Zachęcamy Państwa do stałego kontaktu z nauczycielami poprzez m.in. grupowe maile, komunikatory itd. oraz do zabaw ruchowych z SAV-usiem.

Pracujemy dla dzieci, tęsknimy i serdecznie Was pozdrawiamy!

Dyrektor i Nauczyciele Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 1

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Ważne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.