Chronologiczny spis wydarzeń

20 września świętowaliśmy  Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Naszym podopiecznym jak i wszystkim przedszkolakom życzymy…, aby nie tylko ten dzień ale każdy następny był dniem szalonej zabawy i śmiechu od ucha do ucha.

21 września najstarsze grupy wzięły udział w Jubileuszowej 25-tej akcji Sprzątania Świata pod hasłem: „Akcja- segregacja- 2xwięcej, 2x czyściej”.

14.09.2018r.– wspólnie z Rodzicami bawiliśmy się na ,,Festynie Jesiennym”. Jak co roku, czekały konkurencje sportowe, tańce i mnóstwo dobrej zabawy. Pięknie przystrojone stragany zapraszały do degustacji i promowania zdrowego stylu życia.

Serdecznie dziękujemy za aktywny udział i wspólną zabawę podczas tegorocznego Festynu Jesiennego oraz za zainteresowanie i pomoc w zbiórce owoców, warzyw, konfitury i przetworów.

Dziękujemy za owocną współpracę! ! !

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Ważne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.