Konkurs Fotograficzny!

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci

Nasze przedszkole  serdecznie zaprasza wszystkie dzieci  wraz z Rodzicami do udziału w konkursie fotograficznym

,,Słupca w obiektywie”,

którego celem jest rozwijanie zainteresowań fotograficznych, a także poszerzanie wiedzy na temat naszego miasta, ukazywanie jego różnorodności i piękna.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i ich rodziców.
  2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie zdjęcia o wymiarach 13 x 18 cm, które powinno ukazywać interesujące miejsce w Słupcy.
  3. Każda praca powinna posiadać wykonaną przez dziecko, dowolną techniką ramkę (z każdej strony 3 cm) oraz metryczkę na odwrocie zdjęcia (tytuł pracy, imię i nazwisko uczestnika, wiek, grupa przedszkolna).
  4. Prace należy dostarczyć osobiście do wychowawców grup do dnia 03.06.2019r.
  5. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 07.06.2019r. podczas festynu.
  6. Na zwycięzców czekają niespodzianki.
  7. Zgłoszenie pracy jest równoznaczne z akceptację regulaminu konkursu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz publikowanie zdjęcia na przedszkolnej wystawie i stronie internetowej Przedszkola.