Ferie zimowe z Jedyneczką

„W ZIMOWEJ KRAINIE CZAS NAM CIEPLUTKO I TWÓRCZO PŁYNIE”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym

na PRZEDSZKOLNE, ZIMOWE FERIE Z  „JEDYNECZKĄ”, a w szczególności te dzieci, które pragną poszerzyć grono naszych przedszkolaków. Zapraszamy od od 14 stycznia 2019r.  do 18 stycznia 2019r. w godzinach od 10.00 do 13.00.

W programie ferii m.in.

Pierwszy dzień ferii – 14 stycznia 2019 :

„Z pędzlem i kredkami, czyli pomaluj swój świat jak tylko chcesz” – warsztaty plastyczne;

„W klockowie na wielkiej budowie, czyli konstruktorem być mogę” – kreatywne zabawy konstrukcyjne

Drugi dzień ferii – 15.01.2019r. :

„Wielka gra, czyli zabawa trwa” – rodzinna gra w warcaby

„My się zimy nie boimy, bo się ruszać lubimy” – zabawy ruchowe
z wykorzystaniem sprzętu rekreacyjnego i terenowego

Trzeci dzień ferii – 16.01.2019r. :

„Sprawne zmysły mam, książkę o zimie zrobię sam” – zabawy sensoryczne

Czwarty dzień – 17.01.2019r.:

„Ozobot zaprasza do wspólnych zabaw z bałwankami”  – zajęcia
z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych

Piąty dzień – 18 stycznia 2019r. :

„Na wielki bal zapraszamy, w karnawałowe stroje się przebieramy”  –  bal karnawałowy.

Zapraszamy również Rodziców i wszystkich towarzyszących dzieciom dorosłych do kawiarenki „Cieplutkie rękawiczki” na wspólne, zimowe herbatki i pogaduchy J