Dumni z Polski

Z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę nasze przedszkole organizuje w dniach od 5-9 listopada biało-czerwony tydzień w przedszkolu pod hasłem „Polsko kochana dziś Święto twoje” .

Aby uświetnić to ważne wydarzenie i uczcić 100 rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę prosimy, abyśmy wszyscy w tygodniu swoim wyglądem w barwach narodowych przygotowali się do świętowania, który zakończy się 9 listopada w przedszkolu uroczystością z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę przygotowaną przez grupę II „Słoneczka” oraz III „Motylki”.

Dodatkowymi imprezami towarzyszącymi w których bierzemy udział jest:

  • 8 listopada finał konkursu recytatorskiego o Polsce pt. „Polska w wierszu”  
  • 9 listopada o godzinie 11.11 po uroczystości w przedszkolu grupy II „Słoneczka”, III „Motylki” i IV „Biedronki” odśpiewają Hymn na Placu Wolności
  • 11 listopada grupa II „Słoneczka” i grupa III „Motylki” reprezentować będą przedszkole w Jubileuszowych Obchodach 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę podczas Mszy Polowej o 10.30 na Placu Wolności.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.