WYCIECZEK CZAS- PRZYGODA WZYWA NAS!

1 czerwca 2018r.– odbędzie się piknik dzieci i Rodziców z grupy IV Biedronki w Gółkowie.

4 czerwca 2018r. dzieci z grupy III wraz z Rodzicami wyruszają do DELI Parku. Tam czeka ich spacer z przewodnikiem, warsztaty przyrodnicze-,,Przyroda wczoraj, dziś i jutro”, ognisko oraz przejazd kolejką.

7 czerwca 2018r.- DELI Park odwiedzi grupa V Miśki z Rodzicami.

8 czerwca 2018r. – grupa IV Biedronki wybiera się wraz z Rodzicami do ZOO Safari w Borysewie.

11 czerwca 2018r. DELI PARK odwiedzą dzieci wraz z Rodzicami z grupy II Słoneczka.

11 czerwca 2018r. -dzieci wraz z Rodzicami z grupy I Pszczółki zwiedzą ZOO w Poznaniu.

21 czerwca 2018r. -na przygodę do DELI Parku wyjadą dzieci wraz z Rodzicami z grupy VI ,,Nutki”