Akademie Przyjaciół Pszczół

„Akademia Przyjaciół Pszczół: Pszczeli Bohaterowie”

Ruszył wyjątkowy konkurs edukacyjny związany z poszerzaniem wiedzy o pszczołach, ich roli w środowisku, a także o działaniach, jakie wszyscy możemy podjąć, aby je chronić. Uczestnicy konkursowej zabawy walczyć będą o tytuł Akademii Wybrańców pod okiem rezolutnej pszczoły Ultry i sympatycznego trzmiela Bombusa. Skrzydlaci przewodnicy pomogą im zdobywać nowe umiejętności i ratować świat pszczół.

 Placówki z całej Polski zmierzą się w niezwykłej rywalizacji, a wyniki ich zmagań poznamy już 15 grudnia. Organizatorem programu „Z Kujawskim pomagamy pszczołom” są Zakłady Tłuszczowe „Kruszwica”, a partnerem akcji Fundacja Nasza Ziemia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.