Zapraszamy na warsztaty !

Serdecznie zachęcamy Rodziców do wzięcia udziału w spotkaniu z pedagogiem, które odbędzie się 09.11.2017r., godz 16:00 .Warsztaty pt. „Rozwijanie kompetencji matematycznych dzieci w wieku przedszkolnym” poprowadzi pani Anna Pyrzyk, planowany czas trwania to 1,5 godz. W planie: prelekcja- krótki wykład przybliżający temat oraz konkretne działania z pomocami.  Zapisy chętnych osób u wychowawców grup… uwaga… liczba miejsc ograniczona!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dotyczące karmienia piersią 18.11.2017r. Dla każdego z uczestników przewidziane są materiały edukacyjne, prezenty oraz nagrody do rozlosowania. Prowadząca pani Daria Jaroszewska zaprasza na profil akcji: http://facebook.com/karmpiersia

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.