Pomagamy chorym dzieciom!

Akcja Marzycielska Poczta powstała z myślą o najmłodszych, przewlekle chorych dzieciach, które spędzają większość czasu w szpitalach, domach walcząc z chorobami nowotworowymi i innymi ciężkimi dolegliwościami. Akcja to polski odpowiednik amerykańskiego Make a Child Smile, które od 10 lat pomaga dzieciom w Ameryce Północnej. Idea jest prosta, nakłaniamy ludzi, przyjaciół, aby wysyłali listy lub kartki pocztowe do dzieci, które tego potrzebują. W kartkach życzą im powrotu do zdrowia, przesyłają pozdrowienia i inne pozytywne życzenia, które mają pomóc dzieciakom. Wierzymy, ze dobre nastawienie jest bardzo ważne podczas walki z chorobą.